З 08.02.2021р. по 14.02.21р. у МЗОШ І-ІІІ ст. № 17 ім. Саражана В. Г. проходив тиждень іноземних мов.

У ці дні учні мали змогу зробити ще один крок до чудового володіння англійською та німецькою мовами, а також удосконалити громадянську компетентність.

Протягом тижня було проведено безліч заходів: інтерактивні ігри (''Kahoot it!'' 9 клас,''Traveling to England'' 4 клас); квести (''English vs Deutsch'' 7 клас, ''Tasty English'' 6 клас); інтелект-ігри ("Хто знає англійську краще?" 5 клас, ''Wir lernen Deutsch'' 5 клас, ''The cleverest'' 3 клас).

Також учнів заохочували до виготовлення вітальних листівок до Дня закоханих англійською мовою!!!

Окрім того, було проведено конкурс-виставку на тему ''English is in my heart'', а за кращі роботи учні отримали свої призи!

Ми стали на крок ближче до іноземних мов та до культури інших країн, зокрема США, Великобританії та Німеччини!

Деякі результати тижня ви можете спостерігати у відео.

тиждень іноземних мов