Запрошуємо до нас на навчання

Стасюк

Театральна педагогіка

Театральна педагогіка – актуальний метод педагогічної роботи, який допомагає розвивати різні навички та якості для успіху в сучасному світі.

/Files/images/pochatkova_shkola/изображение_viber_2023-02-24_11-28-57-651.png

Імпровізація, рольові ігри, вправи на розвиток дикції та голосу, короткі вистави – театральні вправи, які розвивають творчість , уяву, мовленнєві навички та впевненість у собі, співпрацю, комунікативні та координаційні здібності.

Через впровадження театральної педагогіки Анна Геннадіївна розвиває емоційний інтелект в учнів, тобто здатність розпізнавати та розуміти емоції, контролювати свої власні емоції та ефективно взаємодіяти з іншими людьми.

/Files/images/pochatkova_shkola/изображение_viber_2023-02-24_11-30-56-370.png

За допомогою театральних вправ вчителька стимулює дітей до активної участі в навчальному процесі, формує в них позитивне ставлення до навчання та розвиває мотивацію до вивчення нового матеріалу. Це допомагає покращувати якість освітнього процесу та досягнення кращих результатів у навчанні.

/Files/images/pochatkova_shkola/изображение_viber_2023-02-24_11-29-53-695.png

Протягом 2 років Анна Геннадіївна бере участь в обласній творчій групі в межах проекту "Театральна педагогіка" (МІППО). До збірки «Занурення в світ емоцій» увійшов розроблений конспект уроку «Казка про зиму» (2 клас).

/Files/images/pochatkova_shkola/изображение_viber_2023-02-24_11-40-14-455.png

Імпровізація – це інтерактивне спілкування, яке допомагає розкрити та стимулювати творчі здібності дітей,інтерес до пізнання навколишнього світу і себе в ньому.

«Актори» включаються в колективну гру, процеси ігрової взаємодії.

Через імпровізацію у дітей формується володіння вербальними і невербальними засобами виразності і передачі образу героя. Діти, які самі складали власні правила та були активними учасниками, отримали задоволення та висловили бажання продовжити імпровізувати.

Імпровізація

Портфоліо Дашковська Г Г