Участь школи у міському проекті "Школа - територія культурного життя"

Участь у міському проекті "Школа - територія культурного життя"

Всеукраїнський тиждень права в Миколаївській ЗОШ №17 імені Саражана В.Г.

Всеукраїнський тиждень права, ЗОШ №17 1

/Files/images/2017a/516477730.gif Вітаємо!

Учні Миколаївської ЗОШ №17 імені

Саражана В.Г.отримали II місце в районному Правовому турнірі до Дня прав людини

У загальному заліку переможці визначені за більшою сумою отриманих балів, команда нашої школи посіла ІІ призове місце,і, нагороджена почесною грамотою. Під час правового брейн-рингу учні показали міцні знання Загальної декларації прав людини, Конвенції прав дитини.

/Files/images/2017a/65.png

/Files/images/2017a/1 (1).jpg

День Збройних сил України

6 грудня в нашій школі проведено заходи, приурочені Дню Збройних сил України, адже це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього.

День Збройних сил України - це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

06.12.2018 в школі проведена зустріч учнів з воїнами підшефної військової частини 3039.

До свята учнями школи виготовлено привітальні листівки воїнам, написані листи з привітаннями та словами підтримки тим, хто знаходиться у зоні АТО. Учнівським самоврядуванням підготовлені листівки, якими привітали жителів мікрорайону школи. Учні малювали малюнки, висловлюючи своє бачення сильного, мужнього та вірного Батьківщині солдата.

В школі проведені тематичні заходи, серед яких спортивні змагання між учнями, на яких школярі продемонстрували свої морально-вольові якості: силу волі, наполегливість, рішучість, упевненість, взаємопідтримку.

Всі учасники проведених заходів зрозуміли основне – тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

/Files/images/2017a/1 (4).jpg

/Files/images/2017a/3 (3).jpg

/Files/images/2017a/2 (2).jpg

/Files/images/2017a/2 (1).jpg

/Files/images/2017a/1 (3).jpg

/Files/images/2017a/1 (2).jpg

/Files/images/2017a/2.jpg

/Files/images/2017a/3 (1).jpg

Вітаємо!

У Миколаєві 1 грудня з нагоди 27-ї річниці Всеукраїнського референдуму про підтвердження“Акта про державну незалежність України”пройшов 22-й конкурс української патріотичної пісні “Червона калина”.

/Files/images/2017a/516477730.gif ЩИРО ВІТАЄМО УЧЕНИЦЮ 8А КЛАСУ, ХОЛЯВЧУК КАТЕРИНУ, яка прийняла участь у конкурсі, та отримала ДИПЛОМ ІІІ ступеня за відродження української патріотичної пісні, культури, духовності та історії України

Зима наступила відповідно календаря, засипавши снігом дороги та заблокувавши приїзд більшості учасників з районів області. Та місто не підвело і порадувало кількістю учасників та виконаних пісень.

У міському Будинку вчителя зібралося близько, чотирьохсот учасників гуртів молодшої групи до 14 років 18 колективів, гуртів старшої групи 29 і три хори. А також солістів молодшої групи 50 учасників, старшої групи 31 з міст Миколаєва, Южноукраїнська та Вітовського, Миколаївського, Доманівського, Арбузинського, Очаківського, Баштанського, Єланецького, Казанківського та інших районів області. Конкурс тривав з 10 до 19 години. Учасники виконали більше 130 патріотичних пісень.

Їх оцінювало журі в складі Юрій Діденко– голова, народний депутат ІV скликання, голова обласної організації Народного Руху України, начальник управління культури Вітовської райдержадміністраціїСергій Гололобов. Олега Оленіна– кандидата педагогічних наук,Леонід Дудюк– доцент, кандидат філологічних наук,Олександр Сичов, заслужений артист України,Людмила Іванова– доцент кафедри хорового мистецтва Миколаївського державного університету ім. О. Сухомлинського,Ольга Бадалова заступник виконавчого директора фонду «Дітям України».

Організаторами конкурсу виступили фонд “Дітям України”, обласне управління освіти, міськвиконком, Народний Рух України, міський Будинк учителя. Надхненно відкрив конкурс та представив присутніх Сергій Гололобов. Голова журі Юрій Діденко наголосив, що він відбувається в після день 26-річниці підтвердження «Акту про державну незалежність України» та напередодні річниці народження Героя України Вячеслава Чорновола. «Патріотична пісня надихає українців на звитяжну боротьбу протягом століть та стала основним засобом агітації за нашу державність у 1991 році.

Пісня зберегла патріотичний дух народу, а нині сприяє у боротьбі проти російських окупантів на Сході нашої держави.»- сказав Юрій Діденко. Разом з Олександром Сичовим зал заспівав «Ще не вмерла Україна». На конкурсі були присутні військовослужбовці частин міста.

/Files/images/2017a/лод.png

/Files/images/10__klas/8.png


Одна вона у нас така –

Уся співуча і дзвінка,

Уся плакуча і гримуча,

Хоч без лаврового вінка.

Т. Шевченко

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го.

День української писемності і мови— це не тільки державне, але і церковне свято. Першим,в сучасній українській мові, твором, який відповідає візантійським першоджерелам, православні назвали акафистом Богородиці Хелмській.

За православним календарем 9 листопада вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця - послідовника Кирила і Мефодія. Вважається, що Нестор Літописець став прабатьком української писемної мови. Існують версії, що раніше на території України застосовували кілька видів писемності, деякі з них використовували грецьку абетку або латиницю. Сучасний алфавіт української мови здебільшого складається з аналогів грецьких літер і декількох слов’янських знаків, однак раніше, крім кирилиці, використовувалася так звана глаголиця.

У 1989 році Верховна Рада УРСР надала українській мові статусу державної. Вона також є рідною мовою українців, які проживають за межами України: в Росії, Білорусі, Казахстані, Польщі, Словаччині, Румунії, Канаді, США, Австралії та інших країнах. Українською мовою розмовляють майже 45 мільйонів людей і вона належить до найпоширеніших мов світу.

Генеалогічно українська мова належить до індоєвропейської мовної сім’ї. Про це свідчать і архаїзми, і деякі фонетичні та морфологічні ознаки, які зберегла наша мова протягом століть.

Давньою українською мовою написані козацькі державні документи й хроніки, створена самобутня художня писемність епох – від Івана Вишенського до Григорія Сковороди. Українці мають свою могутню класичну літературу, визнаних світом геніїв: Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесю Українку, Михайла Коцюбинського, Василя Стефаника…

З самого ранку навчальний заклад розквітнув різнобарв'ям кольорів, адже всі – і дорослі, і малеча – одягнули на свято вишиванки, висловлюючи тим самим любов до рідної мови, пісні, народних традицій.

Вчителями української мовиТомашівською О.М., Зайченко Л.К., Молдован І.В., Кальвін О.О., вчителями початкових класів 9-го листопада організовано проведення низки заходів під загальним гаслом«Галактика української писемності».Зокрема, проведено: урочисту загальношкільну лінійку, виховний захід - конференцію та організовано інформ – досьє про виникнення писемності.

Під час проведення відеоуроку в 11–му класі представлений документальний фільм, який ілюструє складний та тернистий шлях української мови до її визнання та становлення. Учні тримали чудову нагоду перевірити свої знання з української мови та дізнатися багато нового з історії її виникнення.

На свято Рідної мови завітали відомі герої Нечуя-Левицького баба Палажка і баба Параска, які пояснили важливість культури української мови.

В читальному залі шкільної бібліотеки діяла ілюстративна книжкова виставка«Писемність та мова – жива плоть, яка створювалась мільйонами поколінь».Книжкові видання, представлені на виставці, дали змогу читачам поглянути на історію свого народу, збагнути роль рідної мови в утвердженні української державності, також на виставці представлені художні твори та поезія українських авторів, книжкові видання про історію української мови, вислови та цитати відомих людей про її красу.

Учні протягом тижня переглядали виставку літератури, читали вірші, згадували прислів’я та приказки про мову.

Диктант національної єдності задумувався саме як спосіб об’єднатися навколо слова.

Вчителі, учні нашої школи закохані в рідну мову, святкують цей день спільним написанням диктанту.

Це той день на рік, коли протягом 15-20 хвилин сотні тисяч сердець, які знаходяться у різних куточках України та по всьому світі, б’ються в унісон і разом пишуть одні й ті ж слова.

Це не лише перевірка знань української мови, а й заохочення до вживання, популяризації, захисту і сприяння розвитку державної мови.

Ще Вольтер писав, що всі основні європейські мови можна вивчити за шість років, а свою рідну мову треба вивчати все життя. Людина, яка втратила свою мову, – неповноцінна, вона другорядна в порівнянні з носієм рідної мови.

У світі нараховується близько трьох тисяч мов, а якщо ще діалекти порахувати, як самостійні мови, то загальна кількість мов у світі сягне п’яти тисяч. Таким чином, на кожен мільйон осіб припадає однамова.

ШАНУЙМО НАШУ МОВУ –

мову Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Олеся Гончара, Павла Загребельного, Ліни Костенко... Розмовляймо нею.

День української писемності та рідної мови

Вітаємо!

/Files/images/10__klas/пар.png

/Files/images/10__klas/8го.png

/Files/images/10__klas/ор.png/Files/images/10__klas/тро.png

ProShow Slideshowkazak

Спогади жовтня

Зустріч з письменником Миколою Євтушенко

Всеукраїнський урок доброти в нашій школі

/Files/images/1-b/879.jpg

День міста-2018

День відкритих дверей у військовій частині 3039 Національної гвардії України

/Files/images/ato/8907л.jpg

3 вересня учні загальноосвітньої школи № 17 імені Саражана В.Г. відвідали військову частину 3039 НГУ.

Протягом двох годин школярі знайомилися із життям та побутом військовослужбовців, дізналися про завдання та досягнення Національної гвардії України.

/Files/images/ato/13в.jpg

/Files/images/ato/13ж.jpg

Майбутнім захисникам України продемонстрували зразки військової техніки, зброї та провели показові заняття кінологічної групи.

/Files/images/ato/20180903_1023013р.jpg

Учні вшанували загиблих у зоні проведення АТО воїнів військової частини 3039. Зокрема Саражана В’ячеслава Григоровича, який був випускником нашої школи.

Підполковник В’ячеслав Григорович Саражан загинув 24 серпня 2014 під час виконання бойового завдання в зоні АТО поблизу пункту Войковський Донецької області, колона з військовослужбовцями потрапила в засідку. Зав’язався важкий бій. В’ячеслав Григорович командував тиловий похідної заставою. Коли надійшла команда відійти, підполковник, на той час поранений в руку і ногу, сказав «Нехай пацани йдуть, я прикрию». І тим самим врятував життя двадцяти солдатам. Тривалий час В’ячеслав Саражан значився як зниклий безвісти, проте через деякий час генетична експертиза встановила, що його немає в живих.

/Files/images/ato/13.jpg

Урок Мужності в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї

3 вересня перший урок для учнів 8-А класу пройшов у краєзнавчому музеї в залі, присвяченій Героям Небесної Сотні і воїнам АТО.

Діти знають багато фактів, які стосуються сторінок нашої історії, але виставка справила на них неабияке враження.

Особлива подяка автору виставки, екскурсоводу Свєтляченко Ксенії , яка не тільки знову нагадала нам про ці події, але й розповіла історії з особистого життя деяких воїнів, чим розчулила серця дітей.

Дорогою до школи учні безперестанно ділилися враженнями від почутого і побаченого.

/Files/images/shkola_17/20180903_102037.jpg/Files/images/shkola_17/20180903_102104.jpg

/Files/images/shkola_17/20180903_102302.jpg

/Files/images/shkola_17/20180903_102635.jpg

/Files/images/shkola_17/20180903_104132.jpg

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Моя вишиванко, червона калино,

Ти символ Вітчизни з прадавніх віків.

Моя вишиванка – душа України

І зірка яскрава для дочок – синів.

/Files/images/1-b/5.jpg

17 ТРАВНЯ 2018 РОКУ УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ. ЦЕ ЧУДОВЕ СВЯТО НЕ МАЄ ПЕВНОЇ ФІКСОВАНОЇ ДАТИ, ЙОГО ВІДЗНАЧАЮТЬ ЩОРІЧНО У ТРЕТІЙ ЧЕТВЕР ТРАВНЯ.

Це свято є досить молодим, оскільки воно з’явилося відносно недавно – в 2006 році. Його засновником прийнято вважати студентку Чернівецького національного університету Лесю Воронюк. Саме ця дівчина започаткувала торжество, яке швидко завоювало любов багатьох українців та українок.

На цю ідею її надихнув знайомий студент, який постійно приходив на заняття у вишитій національній сорочці. Дівчина запропонувала своїм друзям, подругам та викладачам вибрати певний день і одягнутися так само.

Здавна вишиті речі служили не тільки одягом, але й своєрідними оберегами. Їх виготовляли з натурального конопляного або лляного полотна і вишивали різнокольоровими нитками. Використовувались чорний, червоний, білий та інші кольори.

Виріб прикрашали складними візерунками й магічними символами, покликаними захистити людину від бід, хвороб, злих сил. Кожна сім’я мала свої секрети вишивки, передаючи їх у спадок по жіночій лінії.

Всеукраїнський день вишиванки – чудовий привід вийти на вулицю в етнічному одязі та відчути народну єдність, долучившись до безсмертних традицій наших предків.

Сьогодні у нашій школі, як і у всій Україні, традиційно у третій четвер травня святкуємо Всесвітній день вишиванки. Адже, вишиванка – це символ українського народу, його волі і незалежності духу.

Учні та педагоги нашого закладу прийшли у вишиванках, різноманіття яких зваблювало погляди оточуючих.

Для висловлення почуттів у любові до Батьківщини, гордості за неї учні взяли участь у імпровізованому флеш-мобі та патріотичному виконанні державного гімну, де кожен зумів побувати часточкою символу України – тризуба.

Цією акцією школярі показують збереження українських цінностей, традицій, культурну освіченість та духовну свідомість.

Сьогодні свято вийшло за межі України, і об’єднує українство світу. Цьогоріч День вишиванки відзначатимуть у більш ніж 60 країнах, де проживає українська діаспора.

Прес-центр ЗОШ № 17

/Files/images/1-b/IMG_3909.JPG/Files/images/1-b/IMG_0253.JPG/Files/images/1-b/IMG_3958.JPG/Files/images/1-b/IMG_3962.JPG

Відео за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=1ljTCnB10TY

Міцна сім’я – непохитна держава

Міжнародний день сім`ї дає нам можливість зайвий раз зрозуміти, усвідомити, наскільки важливі такі відносини, які мізерні ми без рідних людей. Це шанс приділити увагу їм, поговорити, провести разом час, адже в божевільному ритмі життя ми про це забуваємо, нам ніколи. Але ж без сім`ї життя було б позбавлене радості, не мала б сенсу. Ну хто ще зустріне після важкого робочого дня, обійме, скаже лагідне слово? Міжнародний день сім`ї щорічно нагадує кожному про головне і цінне в житті.

Кілька років тому в Україні з’явилося два нових свята — Міжнародний день сім’ї та День матері. Мамине свято відзначається у другу неділю травня, а День сім’ї — 15 травня. Зазвичай це гарні погожі дні. Розквітає природа: від пахощів та пташиного співу бринить свіже, прозоре, наповнене коханням, ніжністю і красою повітря.

У різні часи в різних народів існували різні погляди на родину, своє місце в ній, місце родини в суспільстві, з’являлося щось нове, але разом з тим вона залишалася, по суті, унікальним засобом збагаченням живої людської душі, яка постійно перебуває в пошуку, розвивається. Ідеальна родина немислима без любові. Любов — це тепло, ніжність, радість. Це головна рушійна сила розвитку людства, те, заради чого існуємо всі ми, те що спонукає людину до нерозважливо-героїчних учинків.

Міжнародний день сімей заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Мета цього дня – привернути увагу громадськості країн на численні проблеми сім’]. Коли зневажаються основні права однієї сім]ї – єдність усієї людської сім’ї, - членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Протягом тижня для учнів молодших класів практичний психолог провела годину психолога на тему «Моя сім`я і я». Учні мали змогу розповісти про свої сімейні цінності та традиції у родинах, обговорили проблеми у сім`ях та шляхи їх вирішення. Для учнів середніх та старших класів проведені індивідуальні бесіди та консультації щодо сімейних проблем учнів. Психологом надано рекомендації щодо покращення психологічного клімату в родині.

Вчителями проведено конкурс для батьків і дітей, малюнків на асфальті «Я люблю свою сім’ю», виставка –конкурс фотографій та творчих робіт «Сімейний альбом», конкурс кращого малюнку «Моя сім’я, мій простір», сімейний брейн-ринг «Моя сім’я - велика Україна», святкова концертна програма «Дружна родина – щаслива дитина», спортивно- розважальна програма «У колі дружної сім’ї»

Робота педагогічного колективу, заходи, проведені під час Тижня сім’ї сприяли поширенню педагогічних знань серед широкого загалу батьків. Завдяки зацікавленості батьків усіма справами дитини, її уміннями, переживаннями, вони зрозуміли, що треба більше проводити часу з дітьми, берегти сім’ю.

Підсумком тематичного Тижня було створення «Дерева родоводу» дітьми та батьками закладу.

Прес-центр ЗОШ № 17

/Files/images/sport/IMG_3866.JPG/Files/images/sport/IMG_3856.JPG

Відео за посиланнями :

https://www.youtube.com/watch?v=ZwQm2KOeIkc

https://www.youtube.com/watch?v=mDFjBO9PVQA&t=5s

https://www.youtube.com/watch?v=th1wZINiN0w

https://www.youtube.com/watch?v=XZUK6Yd6lZg

https://www.youtube.com/watch?v=WDl6L2IboFo

https://www.youtube.com/watch?v=9lgjf4fE3QU&t=4s

https://www.youtube.com/watch?v=z8P7V8A7sjI

https://www.youtube.com/watch?v=x67p0TLnbHY

https://www.youtube.com/watch?v=vUcLp9UaXg0&t=43s

https://www.youtube.com/watch?v=M0HQAADoYzM

https://www.youtube.com/watch?v=EH2KwXQGaSE

https://www.youtube.com/watch?v=6wu2mci3VcA

https://www.youtube.com/watch?v=XZUK6Yd6lZg

https://www.youtube.com/watch?v=9lgjf4fE3QU&t=18s

/Files/images/o/Шановні батьки!.jpg

Відкриття меморіальної дошки випускнику

Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17

В’ячеславу Григоровичу Саражану

23 листопада 2017 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. відбувся мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки випускнику закладу, учаснику АТО, який загинув, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, В’ячеславу Григоровичу Саражану, полковнику, командиру патрульного батальйону військової частини 3039 Південного територіального управління Національної гвардії України.

24 серпня 2014 року, підполковник В’ячеслав Саражан, перебуваючи у складі військового оперативного резерву військової частини 3039, за наказом командування, здійснюючи відхід з міста Амвросіївка у напрямку міста Маріуполь, потрапив у засідку незаконних збройних формувань біля населеного пункту Войковський. Знаходячись у замикаючій колоні машині, підполковником В’ячеславом Саражаном було прийнято рішення про забезпечення прикриття та відходу основної частини військового оперативного резерву з під артилерійського та стрілецького вогню противника.

Стримуючи ворога, та, відволікаючи вогонь терористів на себе, підполковник В’ячеслав Саражан разом з підлеглими забезпечив відхід основної частини колони з-під вогню.

Отримавши поранення, підполковник В’ячеслав Саражан не покинув поле бою та продовжував професійно керувати діями своїх підлеглих по відволіканню вогню від колони.

В ході цього бою, В’ячеслав Григорович проявив мужність, відвагу, сумлінне і бездоганне служіння українському народові.

Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня та званням полковник нагороджений посмертно В`ячеслав Григорович Саражан.

У В’ячеслава Григоровича залишились дружина, син Дмитро та донька Вікторія.

Серед почесних гостей урочистого заходу були: завідуюча виховним відділом управління освіти Миколаївської міської ради Людмила Володимирівна Сискова, депутат Миколаївської міської ради В’ячеслав Миколайович Карцев, заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом підполковник Володимир Володимирович Мєльніков, заступник комісара Заводського районного військового комісаріату старший лейтенант Віталій Олександрович Андрєєв, тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини 3039 Національної гвардії України підполковник Сергій Юрійович Кердун, бойові побратими Олександр Олександрович Софійчук, Олександр Миколайович Дідовик, родина В’ячеслава: батько Григорій Петрович Саражан, дружина Юлія Олегівна Саражан, син Дмитро, донька Вікторія, учні, працівники закладу, небайдужа громадськість.

До родини загиблого Героя зі словами подяки звернулася директор школи Алевтина Геннадіївна Панченко, яка зазначила: «В’ячеслав – це справжній герой новітньої історії України, який віддав своє життя за свободу рідної Батьківщини. Його ім’я навік закарбоване до Небесного Легіону захисників Української землі. Ціна, яку ми платимо за свободу і незалежність нині, є дуже гіркою. Відкриття меморіальної дошки є своєрідним голосом пам’яті для тих, хто загинув в ім’я України та для кого Україна понад усе».

Багато теплих слів було сказано про В’ячеслава бойовими побратимами.

Пам’яті В’ячеслава присвятили пісні: заслужений артист України Олександр Сичьов, «Незабутні імена», солістка Народної вокальної студії міського Будинку вчителя Ганна Кропівіна, «Солдат України».

Багато присутніх не могли стримати сліз та скорботи коли виступала дружина, Юлія Олегівна Саражан, яка розповіла про щасливу, дружню родину, коханого чоловіка.

В’ячеслав Саражан з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. Вшанування його пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.

/Files/images/o/DSCN8507.JPG/Files/images/o/DSCN8511.JPG/Files/images/o/DSCN8514.JPG/Files/images/o/DSCN8515.JPG

Прес-центр ЗОШ № 17

Олександр Сєнкевич урочисто привітав педагогічних працівників з нагоди Дня вчителя

У середу, 27 вересня, у сесійній залі міської ради відбулася урочиста церемонія нагородження кращих педагогічних працівників 2017 року, приурочена до Дня вчителя.

Протягом одинадцяти років міська влада вітає та нагороджує талановитих освітян, які роблять значний внесок у розвиток галузі, сприяють гармонійному розвитку підростаючого покоління.

Премію міського голови педагогам Миколаєва Олександр Сєнкевич вручав особисто

- Я завжди з особливою повагою ставлюсь до педагогічних працівників, тому що на них покладена складна місія - змінювати свідомість миколаївців, виховувати в людях особистість, людяність та загартовувати характер. Сьогодні важливо привчати дітей з маленького віку не ламати, не руйнувати, а навпаки берегти власність громади, змінювати світ навколо себе на краще. Дякую вам за вашу важку працю та вітаю вас з професійним святом!, - звернувся до присутніх Олександр Сєнкевич.

За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі, активну участь у суспільному житті та заслуги перед територіальною громадою м. Миколаєва нагороджено директора ЗОШ №17

Панченко Алевтину Геннадіївну

/Files/images/vtamo/IMG_8955.JPG/Files/images/vtamo/IMG_8814.JPG/Files/images/vtamo/IMG_20170927_105718.jpg/Files/images/vtamo/IMG_20170927_110144.jpg/Files/images/vtamo/IMG_20170927_165209.jpg/Files/images/vtamo/IMG_20170927_105653.jpg

Мій рідний край – Миколаївщина

(екскурсія учнів школи № 17 до краєзнавчого музею)

Історія Миколаєва - це невід'ємна частина історії держави.

Адміністрація, батьківська громада Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 для учнів 1-4 класів організували екскурсію до Миколаївського обласного краєзнавчого музею,який розміщений в одній з колишніх казарм флотського екіпажу – пам’ятці архітектури національного значення

Миколаївські землі завжди відрізнялися широкою етнографією, тому в музеї ми знайшли експонати, що належать першим поселенцям наших країв. Серед них знаходяться предмети побуту, знайдені при розкопках древнього грецького міста Ольвія. Також учні побачили культурні цінності національних меншин, що населяли Миколаївську область.

В музеї багато документів, книг, які розповідають про історію України та історію нашого рідного міста. Виявилось, що навіть назви старих вулиць міста мають своє походження і свою історію. Всі учні були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.

Музей справляє чудове враження, хочеться повернутися туди ще не один раз.

Прес-центр ЗОШ № 17

/Files/images/rzne/h9aknEQy0iY.jpg/Files/images/rzne/qeNLMT3kTCk.jpg/Files/images/rzne/-UzhuUUWNPY.jpg

Вітаємо!

Крутоголова Романа Сергійовича

учня 11-А класу

переможця XV Міжнародного конкурсу із Web - дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів і учнів в номінації Краща 2-D растрова графіка (15-18 років) 3 місце

/Files/images/2017a/серт..jpg/Files/images/2017a/Роман Крутоголов.jpg/Files/images/2017a/сертифікат.jpg

Робота Крутоголова Романа , яка надіслана на конкурс

/Files/images/2017a/Brotherhood R.A.S.S..jpg

Пришкільний мовний табір « Dream Land»

29 травня 2017 року на базі Миколаївської ЗОШ № 17 розпочав роботу пришкільний мовний табір « Dream Land» з денним перебуванням. Протягом двох тижнів учні 4-5 класів разом з вчителем англійської мови та волонтером у невимушеній атмосфері долали мовний бар’єр, розширювали словниковий запас за допомогою проектних робіт. Вивчення нових пісень, перегляд англомовних мультфільмів, розв’язування кросвордів та участь в квестах підвищували інтерес до вивчення іноземної мови. Зміцнити здоров’я допомогли виконання щоденної зарядки, рухливі лінгвістичні ігри на свіжому повітрі та музичні фізкультхвилинки. Екскурсія визначними місцями рідного міста та відеоекскурсії до країн Європи розширили світогляд учнів. Також діти розвинули свій творчий потенціал під час інсценізації казки «The Elephant's Child» і майстер-класів у бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького.

Хронологія подій

29.05.2017

У перший день роботи відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття табору. Вчитель англійської мови та волонтер ознайомили дітей з планом роботи табору, розпорядком дня, провели інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності. Діти знайомились один з одним за допомогою рухливих лінгвістичних ігор ( «Запам’ятай ім’я», «Знайомство», «Мікрофон», «Подарунок» та ін.). Учні сформували загін під назвою «Superstars», обрали девіз («We are united-we are the best»), визначилися з правилами поведінки в таборі та виготовили плакат.

/Files/images/2017a/DSC_0003.JPG/Files/images/2017a/DSC_0006.JPG/Files/images/2017a/DSC_0015.JPG

30. 05. 2017

Другий день розпочався з ранкової зарядки. У класі діти переглянули презентацію та послухали розповідь вчителя про визначні місця рідного міста. Був проведений брейн-ринг «Миколаїв-місто корабелів», після чого учні вирушили у пішохідну екскурсію до Яхт-клубу. Прослухавши англомовну розповідь про пам’ятки набережної , діти дізналися історію будівлі Яхт-клуба від завуча Інесси Анатоліївни та отримали змогу побачити парусні змагання.

/Files/images/2017a/DSC_0018.JPG/Files/images/2017a/DSC_0016.JPG/Files/images/2017a/DSC_0023.JPG/Files/images/2017a/DSC_0024.JPG

31.05.2017

Третій день роботи табору був присвячений спорту та здоровому способу життя. Учні виконували вправи разом з вчителем фізичної культури Кіриком О.Л., працювали над проектом «Нealthy Living», виготовили плакат «Summer outdoor activities», грали в рухливі лінгвістичні шгри на шкільному подвір'ї .

/Files/images/2017a/45.jpg/Files/images/2017a/56.jpg/Files/images/2017a/12.jpg

01.06.2017

За традицією в цей день ми відзначали «День захисту дітей». У бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького діти переглянули відеоролик про історію свята, поспілкувались з представником Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, прийняли участь у запланованому святкуванні та отримали солодкі подарунки.

/Files/images/2017a/IMG_20170601_100815.jpg/Files/images/2017a/IMG_20170601_111107.jpg

02.06.2017

В цей день учні отримали можливість розвинути свої творчі здібності. Зранку почалася репетиція постановки «The Elephant's Child». Згодом учні прийняли участь у майстер класі з квілінгу та виготовлення вітальних листівок у бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького

/Files/images/2017a/13.jpg/Files/images/2017a/IMG_20170602_110533.jpg

06.06.2017

Шостий день роботи табору відзначився калейдоскопом інтелектуальних змагань, ігор та квестів. Учні мали змогу в ігровій формі перевірити свої знання, поповнити лексичний запас, вдосконалити навички командної роботи.

/Files/images/2017a/DSC_0048.JPG/Files/images/2017a/DSC_0034.JPG/Files/images/2017a/89.jpg

07.06.2017

В цей день учні дізнались багато цікавої інформації про традиції Великобританії. Діти переглядали фільм, розучували англомовні пісні, розв’язували кросворди, виготовляли ілюстрації та захищали міні-проекти про історію та культуру Анлії.

/Files/images/2017a/67.jpg

08.06. 2017

Восьмий день табору розпочався поїздкою до бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького, де була проведена відеоекскурсія «Подорож країнами Європи». Після перегляду презентації та пізнавального відеоматеріалу для учнів була проведена вікторина. Діти дізналися багато нової інформації про країни Європи, перевірили свої знання та отримали солодкі подарунки.

/Files/images/2017a/DSC_0084.JPG/Files/images/2017a/DSC_0086.JPG/Files/images/2017a/DSC_0081.JPG

09.06.2017

В останній день відбулося урочисте закриття табору. Учні поділилися своїми враженнями від перебування у таборі, створили плакат побажань і стали учасниками святкового заходу. Наприкінці дня усі учасники були нагороджені сертифікатами.

/Files/images/2017a/DSC_0077.JPG/Files/images/2017a/DSC_0089.JPG

День ввічливості

У нашому таборі "Веселка" був проведений день ввічливості. Діти мали змогу взяти участь у цікавій вікторині, та вдосконалювати навички культури поведінки.

/Files/images/tabr/20170602_090450.jpg/Files/images/tabr/20170602_090456.jpg

День природи

Яскраві, незабутні враження справила на дітей екскурсія до парку "Ліски". Під час екскурсії "зелені мандрівники" мали змогу ознайомитись з особливостями природи нашого рідного міста.
Формуючи екологічні компетентності учнів , провели гру "Скільки коштує вода, земля, повітря?".
Особливо зацікавила дітей інформація, чим небезпечні укуси комах.

/Files/images/tabr/20170606_085325.jpg/Files/images/tabr/20170606_091037.jpg/Files/images/tabr/20170606_091041.jpg/Files/images/tabr/20170606_091235.jpg/Files/images/tabr/20170606_091425.jpg/Files/images/tabr/20170606_091713.jpg/Files/images/tabr/20170606_094856.jpg

День захисту дітей у пришкільному таборі, або "Подорож до країни дитинства школи №17"

День захисту дітей – яке чудове свято!

Усіх дітей Землі ми хочемо привітати.

Хай світить сонце всім, грайливий м’ячик скаче,

Від болю і образ нехай ніхто не плаче.

І наша пісенька нехай летить над краєм

Про те, що ми зі святом всіх вітаємо.

Під цим гаслом відбулося свято пришкільного табору «Веселка» ЗОШ №17 на базі реабілітаційного відділення дитячої поліклініки №3.
Щороку, в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Тому доброю традицією для робітників МДП №3 стало 1 червня вітати малечу з Днем захисту дітей.
Дитинство – найрадісніша, найщасливіша пора життя. У казковій його країні живуть діти. Для кожного з нас, діти – сенс життя, втілення мрій, наше майбутнє. Тому свято стало великою радісною подією з запальними піснями, віршами, яскравими флешмобами, подарунками і сюрпризами.
Святковий захід об’єднав дітей різного віку з 1 по 11 клас, учнів сімнадцятої школи та дітей мікрорайону.
На заході присутніми стали гості: начальник УОЗ ММР І. В. Шамрай, начальник відділу охорони материнства та дитинства В. В. Заміхановська, головний лікар Л. Д. Шишко, медперсонал на чолі з завідуючою Г. С. Вєдніковою, заступник головного лікаря з медичної частини О. П. Зінкіна, директор Миколаївської загальноосвітньої школи №17 А. Г. Панченко, батьки.
Через свято пройшла думка: хочемо, щоб всі діти були здоровими, щасливими, розумними, жили в мирі, радості й були впевнені у здійсненні всіх мрій.

Хай струни святково бринять знову й знову,

І радість не згасне у наших серцях,

Промінчиком сонця торкне веселково,

І щастю дитини не буде кінця.

Пришкільний табір ЗОШ №17

/Files/images/lto/1.JPG/Files/images/lto/7.JPG

/Files/images/lto/3.JPG/Files/images/tabr/2.JPG/Files/images/tabr/6.JPG/Files/images/tabr/5.JPG

/Files/images/yuvley/Золотой юбилей школы.JPG

Приємно вчитися в школі, яка буяє пахощами квітів і зустрічає нас чарівною зеленню дерев. Школа-наш дім. Дружний батьківський колектив 1-Б класу прийняв участь в загальношкільній акції озеленення території школи. З задоволенням та ентузіазмом мами та татусі висаджували квіти, кущі та дерева, щоб наша школа була ще красивішою.

/Files/images/fomenko_3/IMG_20170512_103334.jpg/Files/images/fomenko_3/IMG_20170512_104912.jpg/Files/images/fomenko_3/IMG_20170512_104922.jpg/Files/images/fomenko_3/IMG_20170512_112656.jpg/Files/images/fomenko_3/IMG_20170512_112709.jpg

Цікаво пройшов День пам’яті в учнів 1-Б класу. Затамувавши подих,діти слухали про події ІІ світової війни. З захватом переглядали відеофільм.

Виготовляючи червоний мак, вкладали частинку своєї душі.

/Files/images/fomenko_3/IMG_20170505_083147.jpg/Files/images/fomenko_3/IMG_20170505_085737.jpg

Наша майбутня зірка

Вітаємо Черноморову Софію Григорівну, ученицю 4 А класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17, учасниця чемпіонату України з бадмінтону серед нечуючих, у якому брали участь 28 спортсменів з Житомира, Києва та Київської області, Вінниці, Дніпра та Миколаєва, посіла 5-те місце.

/Files/images/zrka/оля5.jpg

Вітаємо!

Наша дружна шкільна родина щиро вітає учня 4-А класу Ярмоленка Романа з 3 місцем у Всеукраїнському шаховому бліц-турнірі!

Ромчику, бажаємо тобі успіхів і подальших перемог!

/Files/images/pochatkova_shkola/Рома.jpg

День Матері!

Дорогі матусі, ми вас дуже любимо і шануємо. Ви завжди поруч з нами, піклуєтеся про нас, даруєте своє тепло. Вітаємо вас з Днем Матері! Нехай сльози на ваших очах будуть тільки від щастя. Даруємо вам в цей святковий день всю свою любов, свої маленькі дитячі серця!

/Files/images/pochatkova_shkola/діти.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/троянди.jpg

Шкільне подвір’я – дзеркало мого міста

В Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №17 пройшла акція "Школа-сад".

Батьківський колектив, вчителі та учні нашої школи з завзяттям і натхненням прибирали територію своєї рідної школи. Було висаджено багато рослин, обкопані й политі дерева. Панувала дружня і весела атмосфера!

/Files/images/pochatkova_shkola/Квіти.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/Іра.jpg/Files/images/pochatkova_shkola/Маша.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/Батьки.jpg


Мужність і відвага крізь покоління

Хай буде мир віднині і довіку!

Хай буде мир й замовкнуть війни злі!

І сльози щастя на своїх обличчях

Відчують усміхнені всюди матері.

День пам'яті та примирення − пам'ятний день в Україні, що відзначається з 2015 року 8 травня.

Минуло 72 роки, як закінчилася Друга світова війна. Але кожного року ми згадуємо ті страшні роки. В навчальному закладі були проведені виховні заходи, спрямовані на вшанування подвигу багатьох народів в боротьбі з ворогом./Files/images/pochatkova_shkola/4.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/ПОБЕДА.gif

Нагородження переможців ІIІ Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ «Нова українська школа як складова єдиного ІКТ насиченого освітнього простору»

Інститут модернізації змісту освіти спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України за підтримки Міністерства освіти і науки України ініціювали проведення ІIІ Всеукраїнського фестивалю з промовистою назвою «Нова українська школа як складова єдиного ІКТ насиченого освітнього простору». Він тривав у березні та квітні цього року і об‘єднав навколо себе 320 учителів і 520 учнів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Переможцем в номінації «Мама» стала Клименко Олександра, учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17 м. Миколаєва Миколаївської області.

/Files/images/kt/1493147127_img_3226_500x333.jpg/Files/images/kt/IMG_3293-800x445.jpg

/Files/images/yuvley/Снимок 5.PNG

/Files/images/yuvley/Снимок17.PNG

Урок на запрошення

Гостинно прийняла наша школа вчителів Миколаївської області, щоб поділитися досвідом роботи початкової школи.

Гості відвідали надзвичайно цікавий урок читання за новітньою програмою "Інтелект України" в 1 класі. А також мали змогу побачити роботу учнів 4 класу на уроці літературного читання.

/Files/images/pochatkova_shkola/Зайчик (5).jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/Зайчики.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/Міс Марпл.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/Рухавка.jpg

Вітаємо!

Переможця Всеукраїнського творчого конкурсу з майстерності використання ІКТ для учнів 5-11 класів в номінації "Мама"

Клименко Олександру

ученицю 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17

(Вчитель-Мальнєва.Г.Ф.)

/Files/images/kt/дипл.JPG

У колі дружної сім'ї

Сім'я – це пристань і гавань,

Сюди повертаєм знов.

Тут постійно чекають

Увага, турбота, любов

Сімя-це найсвятіше, що є в кожної людини. Саме на святі «У колі дружної сім’ї» зібралася родина 1-Б класу,під керівництвом Фоменко Т.А. Діти з щирістю і ніжністю декламували вірші та співали пісні про найрідніших і найближчих людей на світі: маму, татуся, бабусю та дідуся. Матусі дивували всіх своєю поезією про рідну домівку, а бабусі повідали всім про родинні традиції. Незабутнім стало цікаве інтерв’ю про мрії та уподобання матусь. Свято завершилось переглядом фільму про родини першокласників. Діти привітали всіх присутніх жінок кошиками з квітами,які зробили власноруч.

/Files/images/1-b/PRWzQ8QfIgw.jpg/Files/images/1-b/de2dEq-NTxw.jpg/Files/images/1-b/Aqc4Jgd7__w.jpg

Тиждень математики та інформатики в школі

/Files/images/tijden_matematiki/11.png

/Files/images/tijden_matematiki/10ф.png/Files/images/tijden_matematiki/12.png/Files/images/tijden_matematiki/DSCN2844.JPG

Лінійка присвячена Дню числа π (13.03.17)

Математичний турнір на звання «Містер π -2017»

/Files/images/tijden_matematiki/DSCN2874.JPG

Учні 8 класу підготували усний журнал «Число π та інші дивовижні числа»

/Files/images/tijden_matematiki/DSCN2849.JPG

Учениця 8-А класу Зігунова Софія, яка запам’ятала 96 знаків після коми, отримала звання «Місіс π -2017»

В 5 класі в рамках Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру 2017» пройшов «екзамен» для однокласників, який провели члени гуртка «Юний математик»

/Files/images/tijden_matematiki/DSCN2872.JPG

За звання місіс або містер π змагались учні 6-9 класів. Знайомтесь з переможцями:

Зігунова Софія - 8 класМаркова Тетяна – 6 класЗадорожня Кристина – 9 клас

/Files/images/tijden_matematiki/DSCN2897.JPG

Захист учнівських дослідницьких робіт на тему:Різні доведення теореми Піфагора

/Files/images/tijden_matematiki/DSCN2903.JPG/Files/images/tijden_matematiki/DSCN2911.JPG

/Files/images/tijden_matematiki/33.jpg

Вчитель математики Крейтор Л.В. провела з учнями 10 класу відкритий позакласний захід- захист учнівських проектів «Під знаком π»

/Files/images/tijden_matematiki/44.jpg

Розпочали з античних часів розвитку числа π (Група під керівництвом А.Чижик)

/Files/images/tijden_matematiki/67.jpg

Але найцікавіша інформація прозвучала від групи Курільчука В. «Де застосовують число π?»

/Files/images/tijden_matematiki/88.jpg

Далі слово взяли дослідники класичної ери розвитку числа π(Фірсіна Д. та її опонент Зінченко С.)

/Files/images/tijden_matematiki/75.jpg

Цікавинками про число π поділилася з нами Гуменюк О.

/Files/images/tijden_matematiki/32.jpg

Настав час перейти до обчислень знаків числа π в еру комп’ютерних технологій. (Козирєв М.та Прокопенко М.)

Вчитель інформатики Мальнєва Г.Ф. з учнями 5-11 класів провела інтерактивні заходи.

/Files/images/tijden_matematiki/IMG_20170313_085854_HDR.jpg

Переможець інтелектуальної гри з інформатики «Еврика» - учениця 10-А класу Гуменюк Олеся

/Files/images/tijden_matematiki/IMG_20170313_090010_HDR.jpg

Учні 10-А класу під час конкурсу «Склади пазл» проявили комунікативність і спритність.Особливо зарекомендували себе Стафєєв О.та Курільчук В.

/Files/images/tijden_matematiki/IMG_20170313_091628_HDR.jpg

Призер інтелектуальної гри з інформатики Зінченко Сергій

/Files/images/tijden_matematiki/IMG_20170313_092527_HDR.jpg

Конкурс «Ребус» вимагає зосередженості та швидкості міркувань,що зумів продемонструвати Козирєв М.

/Files/images/tijden_matematiki/-b6Wo_x4QlM.jpg

Учень 8-А класу Ковальов Максим майстерно показав мімікою та жестами три комп’ютерні пристрої в рамках конкурсу «Майстри пантоміми»

Підведення підсумків тижня математики та інформатики

/Files/images/tijden_matematiki/DSCN2984.JPG

Загальношкільна лінійка за підсумками тижня,де були нагороджені найактивніші учасники тижня

/Files/images/tijden_matematiki/79.jpg/Files/images/tijden_matematiki/90.jpg/Files/images/tijden_matematiki/DSCN2988.JPG/Files/images/tijden_matematiki/DSCN3006.JPG/Files/images/tijden_matematiki/50.jpg

" Читаємо Шевченка"

10 березня 2017 року відбувся флешмоб "Читаємо Шевченка".

Особливо активними були учні 5-А та 6-А класів.

/Files/images/lyudmila/IMG_20170310_105759.jpg

/Files/images/lyudmila/IMG_20170310_105857.jpg

/Files/images/lyudmila/IMG_20170310_110017.jpg

/Files/images/lyudmila/IMG_20170310_110413.jpg

/Files/images/lyudmila/IMG_20170310_110726.jpg

/Files/images/lyudmila/IMG_20170310_111121 - копия.jpg

Шевченко - наш. Він для усіх століть,

Він - як Ісус Христос для України .

Візьміть його вогню, хоч крихітку візьміть,

І з цим вогнем виходьте із руїни.

Щороку приходить до нас весна, а з нею – Шевченківські свята. І хоч минуло досить багато часу, народ пам´ятає, знає і шанує свого генія.

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: навесні Великий Кобзар приходить до нас новим, неповторним.

Кожне покоління має самостійно шукати відповіді на питання, поставлені часом. Сьогодні ми повертаємось обличчям до загальнолюдських цінностей, а отже, й до Шевченка. Він приходить у наш день. Але ми повинні йти в його час. Лише так між нами і ним глибшатиме взаєморозуміння.

Творчість Шевченка стала духовною основою формування сучасної української нації. Для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом України.

З метою поглиблення знань учнів про життєпис сина українського народу – Т.Г. Шевченка; спираючись на слово, домагатися розвитку не тільки інтелекту, а й душі; спонукати учнів до власної творчості; виховувати любов і повагу до спадщини, яку нам залишив поет, традицій нашого народу, бути справжнім патріотом України, традиційно в нашій школі проходить Шевченківський тиждень.

Навчальний заклад свято вшановує пам’ять свого безсмертного пророка, поета. Кожного року ми відзначаємо Шевченківські дні. Линуть над світом вірші та пісні, написані Шевченком. А його величний образ постає у нових ліричних творах поетів. Звисока споглядає Тарас на свою Україну. Бо безсмертна слава народного поета – патріота.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка — живе і вічне. Вивчаймо його, думаймо над його істиною, виконуймо його заповіти, які посилав він синам свого народу. І серед них — найперший і найголовніший:

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

/Files/images/dlya_lenochki/567.png

До Дня безпечного Інтернету

З метою зменшення негативного впливу та покращення обізнаності дітей з питань безпечного Інтернету учениця 10-А класу Гуменюк Олеся та учениця 11-А класу Клименко Олександра підготували змістовні презентації. Роботи розміщені на платформі "Безпечний Інтернет: створюємо безпечне освітнє середовище".

Міжнародний день рідної мови у Миколаївській ЗОШ № 17

Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків. Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії.

Протягом 21 лютого 2017 року в Миколаївській ЗОШ №17 відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Розпочався день урочистою лінійкою, де учні декламували вірші про родину та рідну мову, демонстрували її красу та велич і своє шанобливе ставлення до рідної української мови.

Учні 1-4 класів взяли участь у «Мовній вікторині». Діти щиросердно освідчувалися в любові до рідного слова, в цікавій формі вчились правил граматики.

Для учнів 5-7 класів було підготовлено та проведено ерудит-лото «Велична, щедра і прекрасна мова...». Під час заходу учні не тільки показали знання української мови, а й декламували вірші рідною мовою, співали пісні, пригадували звичаї.

Старшокласники ж зібралися у бібліотеці і дискутували «Чи досить нам, українцям, однієї мови для спілкування у своїй державі?». Учні активно висловлювали свої думки, озвучували власну позицію щодо порушених питань диспуту.

Свято було пронизано духом добра, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості свого народу.

/Files/images/den_rdno_movi/IMG_20170221_105339.jpg/Files/images/den_rdno_movi/IMG_20170221_100444.jpg/Files/images/den_rdno_movi/IMG_20170221_101051.jpg/Files/images/den_rdno_movi/IMG_20170221_102747.jpg/Files/images/den_rdno_movi/IMG_20170221_102756.jpg/Files/images/den_rdno_movi/IMG_20170221_130446.jpg

Учні 1-Б класу зиму проводжали,

весну зустрічали, Масляницю святкували,

зі смачними млинцями і пирогами чаювали.

/Files/images/foto_maslenitsya/IMG_20170223_101946.jpg/Files/images/foto_maslenitsya/IMG_20170223_101612.jpg

25 лютого учні нашої школи відвідали місто Херсон.

Під час подорожі діти разом з батьками та вчителями здійснили екскурсію в неповторний край чарівної природи. Музей екології дуже гостинно прийняв наш веселий колектив.

Діти мали змогу переглянути унікальні експонати, рідкісних тварин, занесених до Червоної книги, та переконатися, що світ природи справді цікавий і дивовижний.

Найбільшим цікавим експонатом у музеї для нас став 30-метровый скелет кита.

Також нами було здійснено мандрівку до чарівного світу сонячної системи. Учні побували у Херсонському планетарії , де із великим задоволенням та із цікавістю спостерігали дивовижним світом зірок та планет.

Потім на нас чекала весела мандрівка-екскурсія по місту, під час якої учні дізналися багато цікавого та нового про місто сусіда Херсон.

/Files/images/ekskursya/IMG_2696.JPG/Files/images/ekskursya/IMG_2701.JPG/Files/images/ekskursya/IMG_2706.JPG/Files/images/ekskursya/IMG_2712.JPG/Files/images/ekskursya/IMG_2709.JPG/Files/images/ekskursya/IMG_2730.JPG/Files/images/ekskursya/IMG_2732.JPG/Files/images/ekskursya/IMG_2740.JPG/Files/images/ekskursya/IMG_2743.JPG

Традиційно у нашій школі відбулося свято-фестиваль

«Сузір’я талантів », якого немає у жодному календарі, але для нас воно є особливим, бо вшановує юні обдарування, які в майбутньому обов’язково поповнить ряди української зіркової еліти.

В програмі фестивалю номінації яскраві і неповторні, як кольори райдуги, кольори сузірь…

В шкільному залі зібрались зірки школи: призери олімпіад, кращі у навчанні, спорті, художники і танцюристи, музиканти, вокалісти, лідери шкільного самоврядування, улюбленці класних колективів, талановиті вчителі та керівники гуртків, вельмишановні батьки – небайдужі і творчі!

Це свято для всіх, як школярів і батьків так і вчителів, адже за гарною традицією в рамках концертного фестивалю відбувається нагородження найкращих учнів школи та переможців різноманітних конкурсів.

Бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки долалися з гарним настроєм, впевненістю і радістю!

/Files/images/foto_suzrya/IMG_2341.JPG/Files/images/foto_suzrya/IMG_2356.JPG/Files/images/foto_suzrya/IMG_2357.JPG/Files/images/foto_suzrya/IMG_2370.JPG/Files/images/foto_suzrya/IMG_2375.JPG/Files/images/foto_suzrya/IMG_2382.JPG/Files/images/foto_suzrya/IMG_2395.JPG/Files/images/foto_suzrya/IMG_2415.JPG/Files/images/foto_suzrya/IMG_2529.JPG/Files/images/foto_suzrya/IMG_2541.JPG/Files/images/foto_suzrya/IMG_2345.JPG/Files/images/foto_suzrya/IMG_2363.JPG

23 лютого наша шкільна родина, разом із батьками та вчителями святкувала свято «Масляна, Масляна, яка ти красна! ». Ми весело проводжали зиму та із радістю вшановували прихід весни.

В нашім залі зібралося чимало гостей, та відбулося веселе гуляння, яке супроводжувалося цікавими іграми та розвагами.

Свято закінчилося смачним частуванням найрізноманітніших млинців та інших смаколиків.

/Files/images/maslyana/IMG_2668.JPG/Files/images/maslyana/IMG_2619.JPG/Files/images/maslyana/IMG_2590.JPG/Files/images/maslyana/IMG_2664.JPG/Files/images/maslyana/IMG_2605.JPG/Files/images/maslyana/IMG_2630.JPG/Files/images/maslyana/IMG_2639.JPG/Files/images/maslyana/IMG_2645.JPG/Files/images/maslyana/IMG_2646.JPG

Також під час тижня святкування масляної були проведені веселі квести для учнів, які дуже активно боролися за свою перемогу./Files/images/maslyana/20170222_093632 квест.jpg/Files/images/maslyana/20170222_094013 квест.jpg/Files/images/maslyana/20170222_094114 квест.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 3239