Наказ про стан ведення класних журналів

Джерело:https://www.pedrada.com.ua/article/1298-qqq-17-m5-17-05-2017-chi-vse-klasno-u-klasnomu-jurnal?fbclid=IwAR0hyjsIC-NvOuI2c8dDskbiVMVnCTLaYfsc50xagZeyiEpOdfRDY0v8q54

Как сдать работу в Google Classroom - инструкция для ученика

Синхронне й асинхронне дистанційне навчання

МОН радить учителям слідкувати за зовнішнім виглядом

До Школи онлайн приєдналося 16 тисяч вчителів

НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ЛОКДАУНУ: У МОН ДАЛИ ПОРАДИ ВЧИТЕЛЯМ

/Files/images/distantsyne2020/прж.png

/Files/images/distantsyne2020/novyj-rysunok-5-e1584975064444.jpg

До уваги батьків!

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня 2020 року, з 26 жовтня 2020 року місто Миколаїв Миколаївської області віднесено до територій з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

У зв’язку з цим забезпечення освітнього процесу

з 2 листопада 2020 року до поліпшення епідеміологічної ситуації відбудеться з використанням технологій ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.

Інформуємо вас, що проведення уроків дистанційно відбудеться згідно з затвердженим розкладом із зазначенням СИНХРОННОГО ,тобто спілкування в режимі реального часу (ZOOM,Skype) , АСИНХРОННОГО навчання, за допомогою електронної пошти,GoogleКлас.

/Files/images/distantsyne2020/567ор.jpg

Наше завдання – залучити усіх здобувачів освіти до роботи. Тому, у разі відсутності у учня гаджетів, комп’ютера, інтернету, за узгодженням з класним керівником, вчителі надаватимуть консультації у телефонному режимі, через СМС з завданнями з предметів на кожний конкретний день за розкладом.

Також просимо повідомити класних керівників, якщо учні мають медичні протипоказання до занять з комп’ютерною технікою. Для таких учнів буде обрано сприятливі умови для навчання.

Нагадуємо,що організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється у межах робочого часу педагогічних працівників згідно затвердженого навчального розкладу.

Просимо дотримуватися зазначеного порядку, толерантності та взаєморозуміння у спілкуванні.

Будьте всі здорові, бережіть себе й своїх дітей.

Адміністрація закладу