/Files/images/Кондрашова Світлана Олександрівна.jpg

Вітаємо учасників Конкурсу еко-ідей "Екологічна безпека Північного Причорномор'я очима молоді-2017"!

Учні 8-А класу Кравченко Діана та Ільїн Максим (науковий керівник Кондрашова С.О.) прийняли участь в Обласному конкурсі еко-ідей з проектами "Парк Лески" та "Охорона Чорного моря", який пройшов 22 березня у Головному корпусі Національного університету кораблебудування. В ході конструктивного діалогу зі членами журі у складі ректору університету, викладачів та представниками Облдержадміністрації учні нашої школи змогли зацікавити слухачів своїми еко-ідеями, зокрема проблемою висадки соснових саджанців на території парку ліски. Маємо надію, що реалізація нашого екологічного проекту не забариться.

Шановні одинадцятикласники!

Пропоную вашій увазі Програму ЗНО з біології. Роздрукуйте її та починайте працювати! Консультації по підготовці до ЗНО проходять у середу о 14.30.

Наша гордість

/Files/images/SAM_3722.JPGУчень 6-А класу, Кондрашов Олексій, отримав грамоту від національного натуралістичного центру учнівської молоді за змістовну роботу переможця природоохоронно-пропагандистської акції "Птах року 2015"!!!

Бажаємо Олексію подальших творчих успіхів!

Участь у Всеукраїнському природничому конкурсі "Геліантус"

21 учень 5-11 класів прийняв участь у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі "Геліантус-2016" (координатор конкурсу у школі - Кондрашова С.О.) Завдання цього конкурсу формують в учнів цілісну картину світу, життєві компетентності. Чекаємо відмінних результатів!!!

Вітаємо!

Кондрашова Світлана Олександрівна стала лауреатом конкурсу "Вчитель року-2016" за версією журнала "Колосок" у трьох номінаціях!

/Files/images/573c37266b100 (1).png

/Files/images/573c371f4920c (1).png

/Files/images/573c3635997a7.png

Результати конкурсів "Птах року"(керівник Кондрашова С.О.):

2013 рік - збірка"Бджолоїдка" - 2 місце у міському конкурсі

2014 рік - збірка "Серпокрилець" - 1 місце у міському та 1 місце у обласному конкурсі, лауреат Всеукраїнського конкурсу

2015 рік - збірка "Рожевий пелікан" - 1 місце у міському та 1 місце у обласному конкурсі, переможець Всеукраїнського конкурсу

Вітаємо учнів та керівника!

/Files/images/011111111.gif

Вітаємо лауреатів міжнародного конкурсу "Альбус" з хімії - учнів 8-А класу (вчитель: Кондрашова С.О.):

Козирєва Михайла - 5 місце, книга у нагороду

Сокологорську Діану - 7 місце.

Гончаренко Єлізавету - 7 місце.

Іванову Лілію - 7 місце.

/Files/images/cf45ebb3489c.jpg

Ура! Перемога!

/Files/images/SAM_2520.JPG

/Files/images/SAM_2530.JPGГрамота за минулий рік

Третій рік поспіль учні школи під керівництвом вчителя біології та хімії Кондрашової С.О. приймають участь в міському конкурсі "Птах року". В минулому році наша школа зайняла 2 місце за збірку "Бджолоїдка". Зараз ми готуємо нову збірку "Серпокрилець"

/Files/images/SAM_1973.JPGОбговорення питання

Кондрашова Світлана Олександрівна - вчитель біології, хімії та основ здоров'я. Вчитель 1 категорії. 22 роки педагогічного стажу. Закінчила Одеський Державний університет за фахом: біолог, фізіолог тварин та людини, викладач біології та хімії. Нагороджена грамотами управління освіти . Маю переможців міських та обласних олімпіад з хімії (Яровий М., Юрчук Ю., Авдеєнко Ю.) та міського турніру "Юний хімік" (Вівчарик І,, Корнєєва І., Пономаренко В,), міського конкурсу з екології "Миколаїв - місто 21 століття"(Коваль В., Вівчарик І., Дзюбич А., Скляр І., Жеріхова В.) Мої учні постійно приймають участь в предметних конкурсах "Колосок" та "Геліантус", шкільних конкурсах проектних робіт. Систематично публікую сценарії уроків та позакласних заходів у фахових виданнях (2012-2013 роки): "Відкритий урок", "Урок.Форум.", "Вчительський журнал он-лайн". Приймала участь у міському конкурсі "Сучасний урок в презентаціях", конкурсі на найкращій сценарій уроку з основ здоров я (вчительський журнал). Проблемна тема - "Використання ІКТ на уроках".

/Files/images/SAM_0129.JPG

/Files/images/химия 9.jpg