/Files/images/distantsyne/93979261_543469799932446_7498539992851939328_n.jpg

/Files/images/1-b/д83.jpg /Files/images/1-b/пролд.jpg

До уваги батьків!!!

Шановні батьки!

Відповідно до ст.19 Закону України «Про повну загальну середню освіту»учасниками освітнього процесу в закладах освіти, крім учнів, педагогічних працівників, є також батьки учнів.

Протягом тижня з 30.03.2020 по 05.04.2020 в нашому закладі оголошено весняні канікули. Проте переконливо просимо вас з поновленням дистанційного навчання з 06.04.2020 контролювати виконання завдань та дотримання вашими дітьми індивідуального графіка навчання, наданого класним керівником та вчителями-предметниками.

Відповідно до ст.17 Закону України «Про повну загальну середню освіту» кожен учень має право на справедливе, неупереджене, об’єктивне оцінювання результатів його навчання незалежно від виду та форми здобуття ним освіти.

Під час освітнього процесу у дистанційному режимі оцінювання результатів навчання здобувачів освіти здійснюється вчителем-предметником (у зручний для нього спосіб), а у подальшому результати навчання будуть занесені до відповідних сторінок класного журналу. Якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно,його проведення буде відтерміновано до завершення епідеміологічної ситуації й повернення учнів за парти.

Статтєю 17 Закону України «Про повну загальну середню освіту» унормовано, що у разі відсутності результатів річного оцінювання учень до початку нового навчального року має пройти річне оцінювання. У разі повторного непроходження річного оцінювання педагогічна рада закладу спільно з батьками учня до початку нового навчального року вирішує питання про визначення форми та умов подальшого здобуття таким учнем повної загальної середньої освіти.

Тож, опрацювання навчального матеріалу, який надають вчителі закладу під час дистанційного навчання- це особиста відповідальність учня та його батьків.

Бажаємо всім здоров'я та гарних результатів у навчанні.