Зворушливий мультик, який навчає дітей толерантностіМатеріал взято з сайту <a href="https://mamabook.com.ua">mamabook.com.ua</a>

**Award Winning** CGI Animated Short Film: "Ian" by Fundacion Ian | CGMeetup

Зворушливий дитячий мультик про інклюзивну освіту

CUERDAS

Іспанські аніматори створили душевний мультфільм, який піднімає проблеметику інклюзивної освіти. Мальована історія розповідає про хлопчика в інвалідному візку, який жив у притулку, а також його дружбу з оптимістичною та завжди усміхненою дівчинкою Марією. Як зміниться життя одноманітної школи, коли одного разу в ній з’явиться “особливий” хлопчик?

Уже невдовзі Марія та новенький стануть найкращими друзями. Більше того, саме вона вселятиме йому віру в життя… Цікавий повчальний мультик зі зворушливим фіналом. У перекладі з іспанської мультфільм називається “Мотузки” – і цей символ ознаменує міцну дружбу та пам’ять про “особливого” товариша.

Анімація отримала численні європейські премії. Її автор, Петро Соліс, озвучив важливість суспільної уваги до інклюзивної освіти.

Соціалізація дітей з особливими освітніми потребами

3 СОЦІАЛІЗАЦІЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ, Миколаїв, ЗЗСО №17

Соціалізація особистості в умовах впровадження проекту Інтелект України, Миколаїв ЗЗСО №17