/Files/images/vesna2023/64.PNG

/Files/images/2017a/Эмблема шк 17-1.png
Впевнені, що тут Ви отримаєте актуальну, змістовну та корисну інформацію про сьогодення нашого навчального закладу освіти, досягнення й успіхи наших вчителів та вихованців, ефективне управління навчальним закладом, організацію навчально-виховного процесу; дізнаєтесь про інновації та педагогічний досвід; зможете залишити свої відгуки і коментарі або задати питання, які Вас хвилюють, та отримати компетентну відповідь фахівців.

Якщо Ви педагог і Вас турбує проблема ефективності засвоєння знань на уроках, якщо Ви вважаєте, що головна задача – розвиток дитини, то наш сайт - для Вас!
Якщо Ви батьки, то Вам, безумовно, варто звернути увагу на наш сайт, оскільки він спеціально створений для того, щоб Ви завжди були в курсі подій нашої школи, мали можливість внести пропозиції щодо покращення навчально-виховного процесу, адже лише спільними зусиллями ми забезпечимо нашим дітям найкращі умови для якісної освіти. Отже, цей сайт - для Вас!
Якщо Ви учень, Вам необхідна допомога щодо вирішення тих чи інших питань? Ви бажаєте висловити власну думку та поділитися новинами шкільного життя нашого навчального закладу? Безперечно, наш сайт – для Вас.
Тож запрошуємо всіх до співпраці!ЛАСКАВО ПРОСИМО!Ми, як те дерево, і від нас залежить, що саме росте на ньому: прекрасні квіти, смачні плоди чи зів'яле листя.

/Files/images/школа №17-02.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.