Участь в презентації програми "Рівний - рівному"

25 січня 2013 року в ЗОШ №3 відбулася презентація здорового способу життя школами, в яких впроваджується програма "Рівний - рівному".

Діти та психологи шкіл, гімназій та ліцеїв поділилися з нами своїм досвідом, донесли сутність та важливість здоров'я та правильного догляду за ним.

Метою цього заходу була презентація команд, що працюють з проектами по збереженню здоров’я.

В цей день не лише учасники міні-тренінгів (учні, що прийшли відвідати цей захід) змогли отримати неймовірний заряд позитиву та отримати нові знання, але й психологи працювали над проблемними ситуаціями, розглядаючи їх через призму емоцій та критичного оцінювання.

Було ДУЖЕ цікаво! Діти нашої школи, навіть, поділилися своїми враженнями від побаченого та почутого:

«Я відвідав презентацію підліткового руху, за темою «Рівний - рівному». На цій презентації я побачив декілька виступів підлітків, що стосувалися збереження здоров’я. Завдяки цим виступам, я зрозумів, що здоров’я – це найголовніше в житті, без нього неможливе повноцінне задоволення, щастя і кохання. Для того, щоб зберегти своє здоров’я слід повністю відмовитись від шкідливих звичок і здобути якомога більше корисних.
Після презентації я відвідав міні-тренінг, про те, як краще зберегти своє здоров’я. Ці міні-тренінги проводили мої однолітки! Саме завдяки цьому це заняття було веселим і ми мали змогу більше розкритися.
Я би хотів, щоб такі самі презентації проводилися і в моїй школі».
Лінчевський Святослав 7-А клас

"Ми, разом із психологом, їздили на презентацію інших шкіл на тему: "За здоровий спосіб життя!". Нам, майже, кожна школа пропонувала провести разом із ними зарядку. Було дуже цікаво. Діти дуже добре підготувалися, гарно виступали.
Після обіду, школи, що залишалися, відвідали тренінги на різні тематики.
Вцілому, мені дуже сподобалося, тому хочу відвідувати такі заходи якомога частіше, можливо, навіть, і прийняти участь! =)"
Дубіна Юрій 9-А клас

/Files/images/psihologchna_slujba_shkoli/P1100153.JPG

Встреча для родителей, педагогов, психологов "Счастливое детство"

/Files/images/psihologchna_slujba_shkoli/2_marta/IMG_2495.JPG

Телемост " Применение интернета и цифровых технологий в воспитании детей"

Телемост и педагогический практикум для родителей, педагогов и специалистов библиотек из России, Украины и Молдовы.

Проходил он с целью создания новой педагогической компетентности в воспитании и развитии детей.

Участники:

Россия – Пермь, Иваново, Красноярск, Заречный, Самара, Санкт-Петербург, Москва