/Files/images/Изображение 234.jpg

ПОСТЕРНАК НАТАЛЯ ВАСИЛІВНА -

ОСВІТА : ВИЩА.

ПОСАДА : ВЧИТЕЛЬ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ.

СПЕЦІАЛІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ .

ЗВАННЯ : "СТАРШИЙ ВЧИТЕЛЬ"

ПОСТЕРНАК НАТАЛЯ ВАСИЛІВНА МАЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ТЕОРЕТИЧНОЇ ТА МЕТОДИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ. ВИКОРИСТОВУЄ РІЗНІ ВИДИ РОБІТ: СКЛАДАННЯ ЕСЕ, СЕНКАНІВ, ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ, ЩО ДАЄ ЗМОГУ РОЗВИВАТИ ТВОРЧІ ЗДІБНОСТІ УЧНІВ.

ВИКОРИСТОВУЄ СИСТЕМУ КОМУНІКАТИВНО-СИТУАТИВНИХ ВПРАВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ МОВЛЕННЄВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ. ПІД ЧАС НАВЧАЛЬНОЇ ТА ПОЗАУРОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТВОРЮЄ СИТУАЦІЮ УСПІХУ З МЕТОЮ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ КОЖНОГО УЧНЯ, ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ВІДЧУТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ОСОБИСТИХ ДОСЯГНЕНЬ. РОБОТА ПЕДАГОГА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ТВОРЧИМ ПІДХОДОМ, ПАНУВАННЯМ АТМОСФЕРИ ВЗАЄМОПОВАГИ, ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ ТА СПІВПРАЦІ. ПІДГОТОВЛЕНІ НЕЮ УЧНІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «РУССКИЙ МЕДВЕЖОНОК » ТА ПОСІДАЮТЬ ПРИЗОВІ МІСЦЯ.

ПОСТЕРНАК Н. В. - ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ПРАЦІВНИК, КОРИСТУЄТЬСЯ ПОВАГОЮ СЕРЕД КОЛЕГ, БАТЬКІВ ТА УЧНІВ.