• /Files/images/7a и 11а 2014 093.jpg
  • /Files/images/kafedra_matematiki-nformatiki/kuropyatnik/IMG_2325.JPG/Files/images/kafedra_matematiki-nformatiki/kuropyatnik/IMG_2323.JPG

/Files/images/7a и 11а 2014 105.jpg

/Files/images/7a и 11а 2014 146.jpg

/Files/images/7a и 11а 2014 177.jpg

/Files/images/IMG_2407.JPG

/Files/images/kafedra_matematiki-nformatiki/Изображение 023.jpg

Гурток з інформатики

«Інформаційно-комунікаційні технології»

Клуб проектної діяльності

Вчитель: Куропятник О.В.

Метою гуртка є формування в учнів цілісного уявлення про глобальному інформаційному просторі і принципах отримання інформації, а також створення власних інформаційних ресурсів на основі вивчених додатків пакету MS Oficce.

Основні завдання:

• систематизувати підходи до вивчення предмета;

• сформувати в учнів єдину систему понять, пов'язаних із створенням, одержанням, обробкою, інтерпретацією і зберіганням інформації різного типу;

• показати основні прийоми ефективного використання інформаційних ресурсів Інтернет;

• використовувати інформаційні ресурси для створення персональних проектів;

• сформувати логічні зв'язки з іншими предметами, які входять в курс середньої освіти.

Проблемна тема:

Розвиток інформаційної компетентності учнів засобами проектної діяльності

Власні очикувння:

По закінченні навчання за даною освітньою програмою, що навчаються повинні вміти створювати презентації, фільми, слайд-шоу, візитки, буклети, працювати з графічними об'єктами, проводити різні маніпуляції з ними.

Контроль знань і умінь учнів перевіряється за розробленими ними індивідуальними проектами в кінці кожного розділу.

Практичні роботи Комп'ютерного практикуму методично орієнтовані на використання методу проектів, що дозволяє диференціювати і індивідуалізувати навчання. Можливе виконання практичних занять у позаурочний час в комп'ютерному класі чи вдома.

На навчальних та практичних заняттях звертається увага учнів на дотримання вимог безпеки праці, пожежної безпеки, виробничої санітарії та особистої гігієни

Основні знання та вміння

Учні повинні знати:

• Основні правила та інструкції з техніки безпеки при роботі з ПК;

• Набір необхідних інструментів для створення презентацій, фільму, публікацій;

• Основні принципи використання інформаційних технологій;

• Принципи роботи з додатками пакета MS Office;

• Основні засоби форматування та редагування;

• Алгоритм побудови і принципи структурування індивіду-ального проекту;

• Основні принципи дизайну;

• Як додавати зображення, музику, відео в індивідуальні проекти.

Учні повинні вміти:

• Здійснювати пошук інформації для індивідуального проекту (в Інтернеті, сканувати, фотографувати і т.д.). Вміти зберегти в необхідному форматі;

• Готувати текст і ілюстраційний матеріал для проекту;

• Користуватися засобами додатків для написання слайда/ сторінки: створювати слайд / сторінку, використовувати гіперпосилання, форматувати текст, користуватися таблицями;

• Використовувати розмітки, макети, шаблони для створення слайд / сторінки;

• Підготувати та продемонструвати свій проект;

• На практиці застосувати створений проект.

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ стуенів №17

Гурток з інформатики