В цьому році наш педагогічний колектив пройшов конкурсний відбір у міжнародний проект

"Демократична школа"

Чим відрізняємось від інших?

Наша школа забезпечує освіту, засновану на реальному, життєвому досвіді учнів, гендерну рівність, сприяє якості результатів навчання, визнає права кожної дитини. Упродовж останніх 3 років школа приймала участь в Українсько-Шведському проекті "Освіта для сталого розвитку в дії", соціально-екологічному проекті "Територія Русал", соціальному проекті "Моральний вчинок", Всеукраїнському проекті "Let's do it Ukraine school recycling", в науково-практичному проекті "Інтелект Україна". Школа стала Флагманом освіти, отримала срібну медаль у Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти 2019".

Найсильніші сторони нашої школи:

налагоджена система роботи з сім'єю та громадськістю, маємо позитивний досвід волонтерської діяльності в закладі, тісно співпрацюємо з органами місцевого самоврядування.

На запит батьків, громади, учнівського самоврядування було прийнято рішення долучитися до процесів становлення

нової демократичної школи.

Через корпоративну соціалізацію змінити сприйняття сталих демократичних цінностей. Поглибити співпрацю різних рівнів освіти для розширення демократичних практик формування прав людини. Робота на перспективу, вмотивованого професійного зростання вчителя задля тенденції становлення свідомого громадянина.
Визначальним нашої діяльності є забезпечення та примноження досягнень і кращих традицій, розвиток нових напрямків діяльності, стабільність та системність роботи на фоні позитивного психологічного клімату в колективі, подальшого формування авторитету нашого закладу.

Наша школа

29 травня в Миколаївській загальноосвітній школі № 17 ім. Саражана В.Г. проведена педрада на тему:

"Формування громадянських компетентностей та формувальне оцінювання в умовах НУШ: наші сподівання та очікування від проекту".

Педагогічний колектив ознайомився з теоретико-методологічною основою інноваційного освітнього проекту «Демократична школа», з моделлю та Рамкою компетентностей для культури демократії.

Маємо надію, що завдяки проекту ми зможемо поглибити знання про громадянські компетентності, активізувати застосування інтерактивних, активізуючи, кооперативних методів роботи з учнями. Проект сприятиме впроваджуванню формувального оцінюванню та відбудеться реалізація академічної свободи вчителів та автономія навчального закладу.

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9160 (2).JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9169.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9192.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9196.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9197.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9198.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9224.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9228.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9237.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9226.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9236.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9240.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/935.jpg

03.06.2019 відбувся тренінг з модуля

«Компетентні громадяни»

в рамках міжнародного Проекту «Демократична школа» у педагогічному колективі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 17 імені Саражана В.Г.

Під час тренінгу створено галерею портретів компетентного громадянина (з його знаннями, вміннями, цінностями та ставленням (= не просто знає і вміє, а робить). Педагоги професійно зацікавилися формами роботи, що спрямовані на виявлення творчого потенціалу, підвищення методичної грамотності, фахової майстерності кожного вчителя.

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9284.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9285.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9287 (1).JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9289.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9292.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9294.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9296.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9302.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9303.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9307.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9308.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9314.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9315.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9317.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9318.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9319.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9321.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/гоп.jpg

/Files/images/demokratichna_shkola/гор6.jpg

На засіданні активу самоврядування Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 17 імені Саражана В.Г. проведено тренінгове заняття в рамках проекту «Демократична школа». Учні зацікавилися ідеєю впровадження проекту, окреслили шляхи залучення широкого кола учнів

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9251.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9254.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9256.JPG

/Files/images/demokratichna_shkola/DSCN9246.JPG

Колектив Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 17 імені Саражана В.Г. продовжуючи роботу в проекті «Демократична школа», користується іграми із посібника «Компасіто» у пришкільному таборі «Веселка».

Проведено ігри: «Битва за апельсин», «Бісквітне чудовисько», реалізовано задачі: пізнання переговорних процесів, обговорено проблему «рівноправ’я», знайдено шляхи вирішення конфліктних ситуацій. Учні захопилися ігровою діяльністю, отримали позитивні емоції.

/Files/images/demokratichna_shkola/IMG-ffe9049adb1965767fdcff717b7a35c8-й (1).jpg

/Files/images/demokratichna_shkola/20190607_131048 (1).jpg

/Files/images/demokratichna_shkola/20190607_130521.jpg